Zadbany dom z ogródkiem w najładniejszej dzielnicy

239 000 EUR

Opis

Cena obniżona o 6000€ !

Dom w wyjątkowej dzielnicy, z mnóstwem zieleni i sześcioma basenami do dyspozycji mieszkańców. Dzielnica jest enklawą spokoju, mieści się na wzniesieniu i jest otoczona polami golfowymi Las Ramblas. Dom jest ostatni w szeregu, dlatego ma dużą działkę oraz miejsce parkingowe na prywatnym terenie. Ogród jest zadbany, rosną w nim cytrusy, figowiec, drzewko granatu. Wokół domu bugenwille, chińska róża i palmy.

Dom posiada dwa wejścia, a w jednym z pokoi może być zorganizowany gabinet z wejściem od ulicy.

Na dole znajduje się przestronny salon otwarty na kuchnię, dwie sypialnie i łazienka. Z salonu jest wyjście na słoneczny taras. Na piętrze znajduje się główna sypialnia z łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze mieści się też bardzo duży taras-solarium, z wmurowanym grillem.

Dom jest zadbany, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Jest słoneczny i jasny. Podłogi są z marmuru, ściany gładkie, stolarka wenwętrzna drewniana, oryginalna. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, w całym domu znajduje się centralne ogrzewanie. Bardzo niskie koszty utrzymania – czynsz tylko 38€/miesiąc.

Lokalizacja domu jest wyjątkowa. Idealna dla osób poszukujących spokoju i pięknej natury, dla miłośników golfa w szczególności, bo do klubu golfowego 300m można przemieścić się wózkiem golfowym. Tam też znajduje się bar/kawiarnia, a 1,5 km dalej można wybierać wśród kilkunastu restauracji w centrum restauracyjnym La Fuente. Tam też zlokalizowane są 2 supermarkety i usługi. Dojazd do pięknej plaży Campoamor zajmuje 10 min.

Udostępnij nieruchomość

Share

Ta nieruchomość została niedawno sprzedana. W swojej ofercie posiadamy jednak oferty o podobnych walorach.

Zapraszamy do kontaktu:  biuro@primabroker.pl