Wille na sprzedaż

Spośród bardzo szerokiej oferty nieruchomości w Hiszpanii to właśnie wille znajdują nabywców wśród najbardziej wymagających Klientów. Z reguły są położone w najatrakcyjniejszych miejscach, gwarantujących poczucie intymności, spokoju i harmonii z otaczającą przyrodą a jednocześnie blisko pięknych piaszczystych plaż i punktów handlowo-gastronomicznych.

Znaleziono 235 nieruchomości

Parterowa willa przy parku

Pilar de la Horadada, Prowincja Alicante, Hiszpania

Pokaż szczegóły

Opis

Willa z basenem i prywatnym miejscem parkingowym. Zlokalizowane przy parku w Pilar…

Cena 259 950 EUR
Pokaż szczegóły

Parterowa willa przy morzu

30384 Mar de Cristal, Murcia, Hiszpania

Pokaż szczegóły

Opis

Kompleks 8 willi z basenami i prywatnymi miejscami parkingowymi. Zlokalizowane tylko 200m…

Cena 274 950 EUR
Pokaż szczegóły

Parterowa willa blisko morza

Santiago de la Ribera, Murcia, Hiszpania

Pokaż szczegóły

Opis

Inwestycja składająca się zaledwie z 4 willi, na działkach o powierzchni 256-189m2,…

Cena 359 950 EUR
Pokaż szczegóły

Zdecydowana większość willi posiada obszerne, komfortowo wyposażone wnętrza. Z olbrzymich tarasów i tarasów-solariów roztaczają się wspaniałe widoki na morze, laguny i pobliskie góry. Wille posiadają prywatne baseny a nierzadko obszerne ogrody i miejsca do wypoczynku. Dla ludzi ceniących sobie wysoki standard i dysponujących odpowiednim budżetem zakup willi jest idealnym rozwiązaniem na spełnienie marzeń o posiadaniu własnej wakacyjnej rezydencji w której można miło spędzać czas w otoczeniu egzotycznej fauny i flory.

W ofercie Prima Broker Nieruchomości Hiszpania znajduje się duża gama ofert willi położonych na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Są to propozycje zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego, w bardzo zróżnicowanym budżecie, dostosowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości potencjalnego Klienta.