Wille na sprzedaż

Spośród bardzo szerokiej oferty nieruchomości w Hiszpanii to właśnie wille znajdują nabywców wśród najbardziej wymagających Klientów. Z reguły są położone w najatrakcyjniejszych miejscach, gwarantujących poczucie intymności, spokoju i harmonii z otaczającą przyrodą a jednocześnie blisko pięknych piaszczystych plaż i punktów handlowo-gastronomicznych.

Znaleziono 223 nieruchomości

Imponująca willa z basenem

Hiszpania, Costa Blanca, Torrevieja

Pokaż szczegóły

Opis

Wolnostojąca, duża willa z podgrzewanym basenem. Urządzona nowocześnie, prawie nowa, z 2017r.…

Cena 690 000 EUR
Pokaż szczegóły

Królewska posiadłość

03177 Daya Vieja, Prowincja Alicante, Hiszpania

Pokaż szczegóły

Opis

Bardzo okazała posiadłość z licznymi zabudowaniami oprócz głównej willi, w tym aneks…

Cena 465 000 EUR
Pokaż szczegóły

Zdecydowana większość willi posiada obszerne, komfortowo wyposażone wnętrza. Z olbrzymich tarasów i tarasów-solariów roztaczają się wspaniałe widoki na morze, laguny i pobliskie góry. Wille posiadają prywatne baseny a nierzadko obszerne ogrody i miejsca do wypoczynku. Dla ludzi ceniących sobie wysoki standard i dysponujących odpowiednim budżetem zakup willi jest idealnym rozwiązaniem na spełnienie marzeń o posiadaniu własnej wakacyjnej rezydencji w której można miło spędzać czas w otoczeniu egzotycznej fauny i flory.

W ofercie Prima Broker Nieruchomości Hiszpania znajduje się duża gama ofert willi położonych na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Są to propozycje zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego, w bardzo zróżnicowanym budżecie, dostosowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości potencjalnego Klienta.