Wille na sprzedaż

Spośród bardzo szerokiej oferty nieruchomości w Hiszpanii to właśnie wille znajdują nabywców wśród najbardziej wymagających Klientów. Z reguły są położone w najatrakcyjniejszych miejscach, gwarantujących poczucie intymności, spokoju i harmonii z otaczającą przyrodą a jednocześnie blisko pięknych piaszczystych plaż i punktów handlowo-gastronomicznych.

Znaleziono 190 nieruchomości

Wille z otwartym widokiem

Hiszpania, Costa Blanca, Pilar de la Horadada

Pokaż szczegóły

Opis

Przy malowniczo położonych polach golfowych Lo Romero budowanych jest kilka willi. Posadowione…

Cena 369 000 EUR
Pokaż szczegóły

Zdecydowana większość willi posiada obszerne, komfortowo wyposażone wnętrza. Z olbrzymich tarasów i tarasów-solariów roztaczają się wspaniałe widoki na morze, laguny i pobliskie góry. Wille posiadają prywatne baseny a nierzadko obszerne ogrody i miejsca do wypoczynku. Dla ludzi ceniących sobie wysoki standard i dysponujących odpowiednim budżetem zakup willi jest idealnym rozwiązaniem na spełnienie marzeń o posiadaniu własnej wakacyjnej rezydencji w której można miło spędzać czas w otoczeniu egzotycznej fauny i flory.

W ofercie Prima Broker Nieruchomości Hiszpania znajduje się duża gama ofert willi położonych na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Są to propozycje zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego, w bardzo zróżnicowanym budżecie, dostosowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości potencjalnego Klienta.