Nieruchomości rynek wtórny

Z uwagi na bardzo dużą podaż oraz umiarkowane ceny, najwięcej transakcji zakupu odbywa się na rynku wtórnym (używane apartamenty i domy). We wtórnym obiegu można nabyć zarówno bardzo tanie, stosunkowo stare mieszkania zlokalizowane w typowo hiszpańskich miastach jak i praktycznie nowe luksusowe apartamenty czy domy znajdujące się na terenach atrakcyjnych turystycznie.

Znaleziono 239 nieruchomości

Rynek wtórny nieruchomości w Hiszpanii oferuje przede wszystkim bardzo duży i szeroki wachlarz ofert, które z pewnością usatysfakcjonują najbardziej wymagającego Klienta. Decydując się na zakup używanego mieszkania czy domu mamy możliwość praktycznie nieograniczonego wyboru lokalizacji, wielkości oraz ceny nieruchomości. Istnieje też, co prawda ograniczona, możliwość podjęcia negocjacji cenowych z dotychczasowym właścicielem. Takiej możliwości najczęściej nie ma w przypadku zakupu nieruchomości od dewelopera.

Czasami pewną niedogodnością przy zakupie używanej nieruchomości jest potrzeba dokonania nieznacznego odświeżenia czy nawet przeprowadzenia drobnego remontu. W takich sytuacjach Prima Broker Nieruchomości Hiszpania pomaga swoim Klientom kontaktując ich z firmami remontowymi działającymi na danym terenie oraz nadzorując i dokonując odbioru wykonanych prac.