Nieruchomości rynek wtórny

Z uwagi na bardzo dużą podaż oraz umiarkowane ceny, najwięcej transakcji zakupu odbywa się na rynku wtórnym (używane apartamenty i domy). We wtórnym obiegu można nabyć zarówno bardzo tanie, stosunkowo stare mieszkania zlokalizowane w typowo hiszpańskich miastach jak i praktycznie nowe luksusowe apartamenty czy domy znajdujące się na terenach atrakcyjnych turystycznie.

Znaleziono 688 nieruchomości

Imponująca nowoczesna willa

Hiszpania, Costa Blanca, Campoamor

Pokaż szczegóły

Opis

Nowoczesna willa posadowiona na dużej działce, w docenianej przez Inwestorów dzielnicy Dehesa…

Cena 1 900 000 EUR
Pokaż szczegóły

Nowoczesna willa 500m od morza

Hiszpania, Costa Blanca, La Zenia

Pokaż szczegóły

Opis

Nowoczesna, komfortowa willa w docenianej przez Inwestorów dzielnicy willowej, blisko szerokiej plaży…

Cena 985 000 EUR
Pokaż szczegóły

Rynek wtórny nieruchomości w Hiszpanii oferuje przede wszystkim bardzo duży i szeroki wachlarz ofert, które z pewnością usatysfakcjonują najbardziej wymagającego Klienta. Decydując się na zakup używanego mieszkania czy domu mamy możliwość praktycznie nieograniczonego wyboru lokalizacji, wielkości oraz ceny nieruchomości. Istnieje też, co prawda ograniczona, możliwość podjęcia negocjacji cenowych z dotychczasowym właścicielem. Takiej możliwości najczęściej nie ma w przypadku zakupu nieruchomości od dewelopera.

Czasami pewną niedogodnością przy zakupie używanej nieruchomości jest potrzeba dokonania nieznacznego odświeżenia czy nawet przeprowadzenia drobnego remontu. W takich sytuacjach Prima Broker Nieruchomości Hiszpania pomaga swoim Klientom kontaktując ich z firmami remontowymi działającymi na danym terenie oraz nadzorując i dokonując odbioru wykonanych prac.