Nieruchomości rynek pierwotny

W ostatnich latach na rynku nieruchomości w Hiszpanii obserwujemy wzmożone zainteresowanie naszych Klientów apartamentami i domami z rynku pierwotnego. Inwestorzy cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość oraz standard wykończenia. Ponadto większość deweloperów oferuje nieruchomości „pod klucz” co w warunkach hiszpańskich oznacza, że apartament lub dom jest całkowicie wykończony i umeblowany. Wzmożony popyt na nieruchomości z rynku pierwotnego potwierdza fakt, że już na wstępnym etapie realizowania inwestycji, sprzedanych zostaje około 40-50% lokali.

Znaleziono 239 nieruchomości

Apartament 20m od plaży

Hiszpania, Costa Calida, Santiago de La Ribera

Pokaż szczegóły

Opis

Kameralna inwestycja 8 bungalowów z dużym basenem i zielenią, zaledwie dwa kroki…

Cena 205 000 EUR
Pokaż szczegóły

Wygodny dom w uroczym miasteczku

Hiszpania, Costa Calida, San Pedro del Pinatar

Pokaż szczegóły

Opis

Nowy projekt 18 domów w zabudowie bliźniaczej, realizowany przez doświadczonego i rzetelnego…

Cena 249 000 EUR
Pokaż szczegóły

Bungalowy 300m od plaży

Hiszpania, Costa Blanca, Torre de la Horadada

Pokaż szczegóły

Opis

Kameralne osiedle 14 bungalowów z osiedlowym basenem, zaledwie 300 m od pięknej…

Cena 236 900 EUR
Pokaż szczegóły

Dzięki naszej długoletniej współpracy z wszystkimi kluczowymi deweloperami na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca, na naszym portalu, w jednym miejscu znajdują się praktycznie wszystkie oferty inwestycji realizowane obecnie na rynku pierwotnym. Oczywiście Prima Broker, jako autoryzowany przedstawiciel deweloperów oferuje nieruchomości w tych samych cenach, nie stosując żadnych marż czy narzutów.

Gorąco zachęcamy do lektury naszej oferty i mamy nadzieję, że już niedługo hasło Nieruchomości Hiszpania będzie się Państwu kojarzyło z własnym apartamentem ze wspaniałym widokiem na morze.