Nieruchomości rynek pierwotny

W ostatnich latach na rynku nieruchomości w Hiszpanii obserwujemy wzmożone zainteresowanie naszych Klientów apartamentami i domami z rynku pierwotnego. Inwestorzy cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość oraz standard wykończenia. Ponadto większość deweloperów oferuje nieruchomości „pod klucz” co w warunkach hiszpańskich oznacza, że apartament lub dom jest całkowicie wykończony i umeblowany. Wzmożony popyt na nieruchomości z rynku pierwotnego potwierdza fakt, że już na wstępnym etapie realizowania inwestycji, sprzedanych zostaje około 40-50% lokali.

Znaleziono 231 nieruchomości

Nowoczesne wille blisko natury

Hiszpania, Costa Blanca, Los Montesinos

Pokaż szczegóły

Opis

Kilka willi zlokalizowanych ok 200m od zaplecza handlowo gastronomiczno usługowego. Wille na…

Cena 389 000 EUR
Pokaż szczegóły

Piękna, ekskluzywna willa

Hiszpania, Costa Blanca, Cumbre del Sol

Pokaż szczegóły

Opis

Nowoczesna willa zlokalizowana w sąsiedztwie podobnych willi. Oferuje zapierające dech widoki na…

Cena 887 000 EUR
Pokaż szczegóły

Dzięki naszej długoletniej współpracy z wszystkimi kluczowymi deweloperami na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca, na naszym portalu, w jednym miejscu znajdują się praktycznie wszystkie oferty inwestycji realizowane obecnie na rynku pierwotnym. Oczywiście Prima Broker, jako autoryzowany przedstawiciel deweloperów oferuje nieruchomości w tych samych cenach, nie stosując żadnych marż czy narzutów.

Gorąco zachęcamy do lektury naszej oferty i mamy nadzieję, że już niedługo hasło Nieruchomości Hiszpania będzie się Państwu kojarzyło z własnym apartamentem ze wspaniałym widokiem na morze.