Nieruchomości rynek pierwotny

W ostatnich latach na rynku nieruchomości w Hiszpanii obserwujemy wzmożone zainteresowanie naszych Klientów apartamentami i domami z rynku pierwotnego. Inwestorzy cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość oraz standard wykończenia. Ponadto większość deweloperów oferuje nieruchomości „pod klucz” co w warunkach hiszpańskich oznacza, że apartament lub dom jest całkowicie wykończony i umeblowany. Wzmożony popyt na nieruchomości z rynku pierwotnego potwierdza fakt, że już na wstępnym etapie realizowania inwestycji, sprzedanych zostaje około 40-50% lokali.

Znaleziono 275 nieruchomości

Wille w kameralnym kompleksie

Hiszpania, Costa Calida, San Pedro del Pinatar

Pokaż szczegóły

Opis

Ruszyła budowa osiedla 8 willi z prywatnymi basenami. Wille znajdują się w…

Cena 328 000 EUR
Pokaż szczegóły

Dzięki naszej długoletniej współpracy z wszystkimi kluczowymi deweloperami na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca, na naszym portalu, w jednym miejscu znajdują się praktycznie wszystkie oferty inwestycji realizowane obecnie na rynku pierwotnym. Oczywiście Prima Broker, jako autoryzowany przedstawiciel deweloperów oferuje nieruchomości w tych samych cenach, nie stosując żadnych marż czy narzutów.

Gorąco zachęcamy do lektury naszej oferty i mamy nadzieję, że już niedługo hasło Nieruchomości Hiszpania będzie się Państwu kojarzyło z własnym apartamentem ze wspaniałym widokiem na morze.