O nas

O nas

Jesteśmy zespołem licencjonowanych pośredników z wykształceniem ekonomicznym. Wiele lat życia zawodowego spędziliśmy w korporacji zbierając doświadczenia w obszarze zarządzania, finansów i kontrolingu. Wiemy jak zarządzać kosztami, projektami, ludźmi …

Od ponad 10 lat realizujemy własną wizję biznesu, łącząc ją z naszą miłością do Hiszpanii.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę i doradztwo w wyborze odpowiedniej nieruchomości

jesteśmy pośrednikami z gruntownym wykształceniem, znającymi i stosującymi zasady etyki zawodowej. Nie zamierzamy sprzedawać za wszelką cenę. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i nie zarekomendujemy nieruchomości, jeśli nie będzie warta Państwa zainteresowania, lub nie będzie dostosowana do Państwa potrzeb.

  • dyskrecję

zapewniamy 100% poufności stron i szczegółów transakcji – również na etapie zainteresowania ofertą – nawet jeśli nie dojdzie do transakcji.

  • bezpieczeństwo zakupu

Na rynku nieruchomości w Hiszpanii to Adwokat na wszelkie uprawnienia do pozyskania pełnej informacji o nieruchomości. Dlatego zapewniamy Państwu obsługę polskiego Adwokata praktykującego na terenie Hiszpanii, doskonale poruszającego się w lokalnych przepisach.

Więcej o usłudze prawnej w artykule „Krok po kroku”

Jako firma jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, co oznacza, że wszelkie (oby nigdy nie miały miejsca) roszczenia naszych Klientów dotyczące naszego udziału w procesie zakupu nieruchomości posiadają gwarancję zabezpieczenia finansowego.

  • uczciwość i transparentność

o wszystkich kosztach związanych z zakupem będziecie Państwo poinformowani z wyprzedzeniem. Zgodnie z zasadą obowiązującą na hiszpańskim rynku pośrednictwa, Kupujący nie płaci prowizji. Prowizję zapewnia strona Sprzedająca.

Naszym konkurentom obiecujemy:

– nie mówić o nich źle 🙂

– współpracować dla dobra Klientów

Joanna Pośrednik w obrocie nieruchomościami

  • Tel.+34 640 141 102
  • Tel.+48 512 728 222

Licencja zawodowa nr 19407

Napisz do mnie

Tomasz Pośrednik w obrocie nieruchomościami

  • Tel.+34 640 358 964

Licencja zawodowa nr 19154  

Napisz do mnie