Domy typu bungalow na sprzedaż

Bungalowy stanowią ciekawe rozwiązanie dla osób ceniących sobie odrobinę prywatności, której nie mogą poczuć w apartamencie i jednocześnie nie posiadających potrzeby (lub też możliwości finansowych) na zakupu domu. Są bardzo popularną w Hiszpanii formą zabudowy na terenach atrakcyjnych turystycznie. Spośród różnych typów nieruchomości w Hiszpanii bungalowy wyróżniają się tym, że stanowią swoistą hybrydę apartamentu i domu.

Znaleziono 155 nieruchomości

Górny bungalow z basenem

Hiszpania, Costa Blanca, Aquas Nuevas

Pokaż szczegóły

Opis

Nieruchomość posiada klimatyzację, taras-solarium i komórkę gospodarczą. Jest częścią osiedla z basenem…

Cena 87 900 EUR
Pokaż szczegóły

Z reguły bungalowy występują w zabudowie szeregowej i są zlokalizowane na małych kameralnych osiedlach o niskiej zabudowie. W uproszczeniu można przyjąć, że przeciętny bungalow to dwa niezależne apartamenty, jeden nad drugim. Dolny bungalow z reguły posiada mały prywatny ogródek, a górny bardzo często dysponuje prywatnym tarasem-solarium, zlokalizowanym na dachu. Oczywiście do każdego z bungalowów prowadzi niezależne wejście z zewnątrz.

Z uwagi na powyższe atuty bungalowy są bardzo poszukiwaną forma zabudowy przez Klientów. W jedynie nieco wyższej cenie niż przeciętny apartament, nabywca otrzymuje namiastkę domu. Jednocześnie bungalowy stanowią bardzo atrakcyjny ofertę na ewentualny wynajem wakacyjny. W ofercie Prima Broker Nieruchomości Hiszpania znajdziecie Państwo wyselekcjonowane oferty bungalowów z terenu południowej Costa Blanca (okolice Alicante). Zachęcamy do lektury.