Nowoczesne domy blisko morza

180 000 EUR

Opis

Kameralne osiedle domów z prywatnymi basenami, zlokalizowane w odległości krótkiego spacer od morza (650m), 2 km od centrum handlowego Dos Mares i blisko terenów zielonych.

Oferta obejmuje domy w zabudowie bliźniaczej z 3 sypialniami i 2 łazienkami, w trzech zbliżonych modelach projektów. Każdy posiada taras-solarium.

Ceny od 180.000 EUR do 195.000 EUR w zależności od modelu domu.

W cenie zawarte są:, wbudowane szafy w sypialniach, kompletnie urządzone łazienki, wykończone ściany i podłogi, meble kuchenne z wyspą oraz płytę grzewczą, piekarnik i wyciąg. Domy są wyposażone w pre-instalację klimatyzacji, bojler, dostęp video domofon, urządzony ogródek, podjazd na samochód, okna z podwójnymi szybami i żaluzjami.

Opcjonalnie jest możliwość wybudowania basenu o rozmiarach 4mx2,4m, podłączenia instalacji gazowej oraz kompletne urządzenie wnętrza.

Termin realizacji inwestycji 2021r.

San Pedro del Pinatar to klimatyczne miasteczko – stolica powiatu. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody – parkiem słonych jezior, gdzie można korzystać z dostępnych kąpielisk błotnych mających korzystne znaczenie zdrowotne. Plaża jest tu ładna i piaszczysta.

Miasteczko leży na granicy regionu Valencja i Murcja, okolica jest daleka od komercji, ale zapewniająca wiele atrakcji i pomysłów na spędzanie czasu (sporty wodne w zatoce, wycieczki rowerowe, marina, podglądanie ptaków na salinach, udział w lokalnych fiestach i wiele innych).

Jest to też doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzenia wybrzeża. Kilka podpowiedzi znajdziecie Państwo tutaj:  https://primabroker.pl/przewodnik-ciekawych-miejscach/

Odległość od lotniska w Alicante 50 min jazdy, a do lotniska w Murcii 30 min jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share