Luksusowe wille w wyjątkowej lokalizacji

644 000 EUR

Opis

Projekt 11 willi posadowionych na zboczu góry tak, aby nie zasłaniały sobie widoku i zapewniały mieszkańcom maximum prywatności.

Wille zlokalizowane są w zachwycającej scenerii, na wzgórzach Finestrat, na skraju terenów zalesionych, w miejscowości sąsiadującej z miastem Benidorm, ale będącej jego przeciwieństwem. Cisza, natura i spokój są główną zaletą tego miejsca. Jednocześnie bliskość rozrywkowego miasta daje możliwość korzystania z oferty, ale bez konieczności przebywania w zgiełku gdy tego nie chcemy.

Wille rozplanowane są na dwóch poziomach, a na dachu mają użytkowy taras-solarium. Są praktycznie gotowe do wprowadzenia. Posiadają wykończone i urządzone łazienki, gotowe ściany, podłogi z naturalnego granitu, szafy wnękowe w sypialniach, meble kuchenne.

Wyposażone w automatycznie zamykane żaluzje w oknach oraz okna z ochroną przeciwsłoneczną, system centralnej klimatyzacji i wentylacji, video dostęp, oświetlenie LED. W ogrodzie basen o wymiarach 7,5m x 4m z przygotowanym systemem do podgrzewania oraz prysznic, zagospodarowany ogródek z systemem irygacji oraz podjazd na samochód.

Deweloper oferuje pełne wyposażenie i umeblowanie willi zgodnie z ustalonym zakresem.

Dwie wille czekają już na Właścicieli, trzecia jest w trakcie budowy. Plan willi w załączeniu – gotowe są już wille nr 10 i 11, a 9 jest w trakcie budowy.

Odległość od plaży w Benidorm 5 min jazdy. Odległość od lotniska w Alicante 40 min jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share