Luksusowa willa na wzniesieniu

1 845 000 EUR

Opis

W niesamowitym otoczeniu gór i z widokiem na morze oferujemy Państwu wille budowane na miarę.

Ten projekt dysponuje powierzchnią pod dachem 183,6 m² oraz powierzchnią tarasową 232m². Składa się z 3 sypialni i 4 łazienek, przestronnego salonu, otwartej kuchni z wyspą i barkiem, co pozwala każdy dzień zacząć od śniadania z widokiem na morze.

Dom jest zbudowany na dwóch poziomach. Górny poziom obejmuje powierzchnię mieszkalną. Główna sypialnia posiada dedykowaną łazienkę oraz dużą garderobę. Ze wszystkich sypialni można cieszyć się widokiem na morze. Na dolnym poziomie znajduje się garaż z 2 miejscami parkingowymi, pomieszczenie gospodarcze, łazienka oraz pomieszczenia do rekreacji.

Na zewnątrz dom jest zbudowany tak, aby zapewnić maksimum słońca, światła i niezapomnianych widoków. Willa posiada prywatny basen, zaprojektowany ogród.

Cumbre del Sol oferuje pełny wachlarz usług, centra handlowe, restauracje, korty tenisowe, pola golfowe, kluby jachtowe, stadninę koni.

Mieści się tu także dwujęzyczna prywatna szkoła oraz centrum medyczne i oczywiście piękna plaża Playa del Morraig do osiągnięcia w zasięgu spaceru lub krótkiej przejażdżki.

Do lotniska w Alicante jest 1 godz 10 min jazdy, a do lotniska w Walencji 1,5 godz jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share