Kompleks apartamentów z zachwycającymi widokami

236 000 EUR

Opis

Nowe osiedle apartamentów posadowionych na zboczu góry, z oszałamiającym panoramicznym widokiem na morze, góry i zieloną okolicę. Umiejscowienie nieruchomości pozwala czerpać naturalne światło i cieszyć się słońcem.

Kompleks oferuje 117 apartamentów w czterech typach, z 2 lub 3 sypialniami. Tarasy są duże (16-63m²), dostępne są też apartamenty z tarasami-solarium. Wszystkie ze spektakularnym widokiem na morze. Apartamenty są zaplanowane w nowoczesnym stylu, posiadają ogromne okna, kuchnię otwartą na salon, są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Każdy apartament dysponuje komórką lokatorską i miejscem garażowym.

Osiedle oferuje dwa duże baseny typu infinity, z widokiem na zatokę, plac zabaw oraz duże, zielone tereny rekreacyjne. 1,5 km od kompleksu mieści się zaplecze restauracyjno-handlowe. W odległości 2 min spacerem znajduje się kompleks sportowy z kortami tenisowymi, boiskiem do koszykówki, halą sportową do piłki nożnej, fitness. Wokół jest kilka tras rowerowych.

Ta oferta dotyczy apartamentu z dwoma tarasami, w tym tarasem solarium, 2 sypialniami i 2 łazienkami. Powierzchnia apartamentu wynosi 74m², a powierzchnia tarasów 86m².

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share