Komfortowe wille dla poszukujących luksusu i spokoju

565 000 EUR

Opis

W ofercie wille w wysokim standardzie, posadowione na dość dużych działkach, u podnóża gór i przy polu golfowym.

Okolica jest spokojna i oferuje urocze krajobrazy. Nie jest to jednak odludzie. Miejscowość oferuje wybór kilku restauracji, sklepy, bank itp., czyli podstawowe usługi. Nieopodal znajduje się 5* hotel ze SPA o szerokiej ofecie obejmującej duży kryty basen, jacuzzi, bogato wyposażoną siłownię, masaże itp. ofertę. Wille rozmieszczone są na jednym poziomie. Na dachu znajduje się duży taras solarium o powierzchni 134m², z imponującym widokiem na okolicę. Są tam doprowadzone prąd i woda.

Działka jest zagospodarowana wraz z ogrodzeniem, bramą wjazdową, zagospodarowanym ogrodem i podjazdem na samochód. W cenie z basenem 7,5m x4m.

Willa jest praktycznie wykończona „pod klucz”. Posiada kompletnie wykończone podłogi, ściany pomalowane, łazienki wykończone z armaturą i meblami oraz ogrzewaniem podłogowym. W sypialniach garderoby. W kuchni meble kuchenne z wyspą oraz kompletne AGD.

Dom posiada oświetlenie LED wewnętrzne i zewnętrzne, pre-instalację klimatyzacji, video domofon, wykorzystuje aerotermię jako żródło ciepła.

Jest możliwość wyboru willi z 3 sypialniami i 2 łazienkami lub 4 sypialniami i 3 łazienkami.

Termin zakończenia budowy – 8 miesięcy od podpisania umowy z Klientem.

Udostępnij nieruchomość

Share