Apartament przy szerokiej plaży

415 000 EUR

Opis

Nowa ekskluzywna inwestycja tuż przy plaży Poniente w Benidorm, zaledwie 50m od pięknej szerokiej plaży i bogatej infrastruktury restauracyjno-rozrywkowej miasta.

W sprzedaży aktualnie apartamenty zarówno z I jak i II fazy inwestycji z terminem realizacji w czerwcu 2025r. lub lato 2026r.

Projekt składa się z dwóch oryginalnych budynków oraz bogatej infrastruktury osiedla, która obejmuje tereny zielone, basen dla dorosłych i dzieci, basen podgrzewany, jacuzzi, salę fitness. Oferta osiedla obejmuje ponadto tereny sportowe z kortem tenisowym i kortami do padla oraz boiskiem do uprawiania multi sportów. Osiedle oferuje mieszkańcom salę spotkań oraz salę kinową. Zarówno lokalizacja jak i standard osiedla zaspokoją wybrednych Klientów.

Dostępne są ekskluzywne apartamenty z 1, 2 lub 3 sypialniami oraz 1 lub 2 łazienkami, w cenie od 402.000 EUR. Dostępne są też apartamenty premium z 2, 3 lub 4 sypialniami i 2 lub 3 łazienkami.

Wszystkie apartamenty posiadają miejsca garażowe, wszystkie dysponują ogromnymi, słonecznymi tarasami z zachwycającym widokiem na linię brzegową. Wszystkie apartamenty usytułowane są od strony południowej.

Ta oferta dotyczy apartamentu z 1 sypialnlią i 1 łazienką o powierzchni 80m², w tym taras 20m².

Odległość od lotniska w Alicante 40 min jazdy.

Udostępnij nieruchomość

Share