Apartament blisko plaży, kryty basen

241 900 EUR

Opis

Na wzgórzach Campoamor, w zielonej okolicy i z widokiem na morze, a jednocześnie w spacerowej odległości od ładnej plaży powstaje nowy kompleks apartamentów.

Kompleks będzie składał się z trzech VII-piętrowych budynków. Apartamenty na parterze będą dysponowały prywatnymi ogródkami, a na ostatnim piętrze dodatkowymi tarasami-solarium.

Aktualnie w sprzedaży jest III faza inwestycji.

Dużym atutem kompleksu będzie jego bogata infrastruktura. Oprócz rekreacyjnych terenów zielonych z basenami dla dzieci i dorosłych, placu zabaw i fitness mieszkańcy będą mogli korzystać z krytego, wewnętrznego basenu. Osiedle będzie oferowało też salę do spotkań oraz część tarasu-solarium dostępnego dla wszystkich mieszkańców.

Okolice cieszą się dużą popularnością wśród osób aktywnych, dlatego na terenie osiedla zostaną wydzielone miejsca parkingowe dla rowerów. Rezydencja będzie miała kilka wejść, w tym dla wózków, z dostępem video-intercom oraz dwa wjazdy do garaży. W przestrzeni garażowej do dyspozycji będą ładowarki do samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie.

Apartamenty będą praktycznie gotowe do zamieszkania, gdyż będą wyposażone w stolarkę wewnętrzną, w tym szafy wnękowe w sypialniach, meble kuchenne wraz z AGD (pochłaniacz, płyta grzewcza, piekarnik, mikrofalówka, zlew (montowany pod blatem) z baterią oraz lodówka). W pełni urządzone będą łazienki. Apartamenty będą posiadały klimatyzację z opcją grzania, a do podgrzewania wody zostanie zastosowany energooszczędny system aerotermalny. W pokojach i na tarasie-solarium będą podłączenia do TV. Odległość od lotniska w Alicante 50 min jazdy, a od lotniska w Murcia 35 min jazdy.

Udostępnij nieruchomość

Share