Nowe apartamenty z widokiem na morze

251 000 EUR

Opis

Rusza nowa inwestycja luksusowych apartamentów oplatających wzgórze za miastem Villajoyosa. Kompleks składa się z 66 nieruchomości budowanych wg kilku planów do wyboru:

  • dupleksy- dwupoziomowe apartamenty zajmujące parter i I piętro, z ogródkiem i tarasem
  • górne apartamenty – zajmujące II piętro plus taras-solarium
  • parterowe domy w zabudowie szeregowej z tarasem i ogródkiem

Niniejsza oferta dotyczy górnego apartamentu z tarasem-solarium.

Na życzenie Klientów dostarczamy plany nieruchomości oraz wizualizację widoku.

Wszystkie nieruchomości dysponują bardzo dużymi tarasami, a projekt ma na celu zapewnić mieszkańcom maksimum prywatności.

Kompleks jest zamknięty. Do dyspozycji mieszkańców jest strefa relaksu z basenem dla dorosłych i dzieci oraz  podgrzewany infinity basen (z wydzieloną częścią dla dzieci)  oraz dwa jacuzzi i salę fitness. Kompleks posiada też boisko do padla oraz klub socjalny dla mieszkańców z TV, kuchnią i miejscem do  siedzenia.

Z każdego punktu można cieszyć się widokiem na morze.

Do apartamentów przynależą opcjonalnie miejsca garażowe.

W przestrzeni garażowej znajdują się punkty doładowania elektrycznego samochodów/rowerów.

Do plaży 150 m. Inwestycja realizowana jest na przedmieściach miasteczka Villajoyosa, z dostępem do barów, restauracji, sklepów. Miejsce znajduje się na trasie widokowego tramwaju między Alicante a Benidorm.

W okolicy znajduje się kilka pól golfowych: Villa Aitana Golf in Sierra Cortina (Benidorm), Alicante Golf – Playa de San Juan (Alicante), Altea Club de Golf, and Golf & Spa Bonalba in Mutxamiel.

Blisko stąd zarówno do Benidorm (20 min) jak i do Alicante (35min), a od lotniska w Alicante dzieli zaledwie 40 min jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share