Idylliczna rezydencja w idealnej lokalizacji

340 000 EUR

Opis

Ruszyła sprzedaż długo oczekiwanej inwestycji!

W sercu dzielnicy Playa Flamenca powstanie niesamowite rezydencyjne osiedle w najwyższym standardzie. Zlokalizowane jest zaledwie 500m od plaży i uroczej linii brzegowej z nadmorską promenadą, a z drugiej strony w odległości 500m od największego w tej części Hiszpanii centrum handlowo-rozrywkowego La Zenia Boulevard.

Osiedle ma imponującą powierzchnię 17 000m² wspólnych ogródków zaprojektowanych jak typowa wieś w Europie Środkowej. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zawierało przestronne i żywe tereny zielone, kaskady z roślin, wewnętrzne jezioro z fontanną i pięknymi terenami do spacerowania i jazdy na rowerze, tj. ścieżki dla pieszych i dwupasmową ścieżkę rowerową na terenie osiedla. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji 2 podgrzewane i kilka nieogrzewanych odkrytych basenów dla dorosłych i dla dzieci, sześć podgrzewanych jacuzzi, strefy relaksu, park wodny dla dzieci, strefę relaksu z suchym barem i barem mokrym zintegrowanym z basenem, siłownię z oszkloną fasadą z panoramicznym widokiem na jezioro, salę do ćwiczeń i saunę fińską.

Inwestycja będzie rozwijała się w czterech fazach. W sumie zostanie wybudowanych 520 apartamentów z 2 lub 3 sypialniami na parterze z ogródkiem, na ostatnim piętrze z dodatkowym tarasem-solarium na dachu oraz na dwóch piętrach pośrednich z przestronnymi tarasami. Do wyboru są nieruchomości zorientowane zarówno na południe, wschód, północ jak i zachód, a dodatkowo odległość od bloków wynosząca 50 metrów pozwoli każdemu cieszyć się prywatnością.

W cenę wliczony jest także bezpieczny parking podziemny. W sprzedaży III faza inwestycji z terminem realizacji w sierpniu 2023r.

Odległość od lotniska w Alicante 45 min jazdy.

Zobacz film

Udostępnij nieruchomość

Share