Apartament w sielskim, śródziemnomorskim otoczeniu

92 000 EUR

Opis

Oferujemy Państwu kompleks 165 apartamentów, zlokalizowany w trzeciej linii od morza, stanowiący kolejną fazę inwestycji. Osiedle znajduje się w odległości 10 km od miasta Aguilas, na pograniczu regionu Murcia i Andaluzja, na malowniczych, spokojnych terenach ograniczonych z jednej strony linią brzegową, a z drugiej zielenią kilku pól golfowych i pasm górskich. Jednocześnie odległość kilku km od autostrady oraz połączenie kolejowe i autobusowe stwarzają logistyczny komfort.

Osiedle oferuje apartamenty z 1,2 lub 3 sypialniami oraz z 1 lub 2 łazienkami. Apartamenty na parterze oferują zadaszone tarasy oraz zagospodarowane ogródki, zlokalizowane na I piętrze posiadają przestronne tarasy, a na II piętrze dysponują tarasem oraz drugim tarasem-solarium na dachu budynku. Każdy apartament dysponuje miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Apartamenty posiadają pre-instalację klimatyzacji, ciepłą wodę z paneli słonecznych, w pełni wyposażone łazienki wraz z szafkami oraz meble kuchenne.

Z wielu miejsc apartamentów widoczne jest morze.

Tereny wspólne osiedla oferują dwa baseny dla dorosłych, brodzik dla dzieci, dwa jacuzzi, z dodatkowym wyposażeniem jak leżaki, parasole, prysznice, toalety. Została też wydzielona strefa zabaw dla dzieci. WiFi na terenie osiedla.

Termin oddania kolejnej fazy inwestycji – IX. 2019. Na życzenie Klienta dostarczymy plany i cennik dostępnych apartamentów.

Odległość od lotniska w Alicante 2 godz jazdy, a z lotniska  Murcia International – 1 godz. jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share