Promocje/Newsy

Odbierz 7.000 złotych

Właśnie upływa 7 lat od momentu, kiedy rozpoczęliśmy działalność na południowym wybrzeżu Costa Blanca. Przez ten czas pomogliśmy naszym Klientom w realizacji ich marzeń oferując najbardziej atrakcyjne nieruchomości w tej części Hiszpanii. Miernikiem zadowolenia z naszej pracy jest fakt, że ze zdecydowaną większością nawiązaliśmy relacje przyjacielskie.
Aktualna sytuacja nie pozwala na huczne świętowanie naszych urodzin, dlatego dzieląc się naszą radością pragniemy zachęcić wszystkich miłośników ciepłych klimatów do zainwestowania w nieruchomości w Hiszpanii na rynku pierwotnym.
Nasza specjalna, wyjątkowa oferta urodzinowa skierowana jest do Klientów, którzy zdecydują się kupić za pośrednictwem Prima Broker nową nieruchomość w Hiszpanii (od dewelopera), objętą promocją. Każda taka transakcja premiowana będzie urodzinowym prezentem od Prima Broker w wysokości

7.000 złotych

Warunkiem otrzymania prezentu jest podpisanie do końca maja 2021 umowy rezerwacyjnej z deweloperem na zakup nieruchomości objętej promocją. Przekazanie prezentu (w gotówce w PLN lub ekwiwalent w EUR) nastąpi w dniu podpisania aktu notarialnego przenoszącego własność nieruchomości na Klienta. Prezent można wykorzystać na dowolny cel.