Wyjątkowa rezydencja, przestrzenna i zielona

249 000 EUR

Opis

Osiedle, które wyróżnia się ideą przekazania mieszkańcom jak największej przestrzeni, naturalnego światła i słońca przez cały rok. Dlatego też osiedle posiada tylko w 50% zabudowany teren, dystans między blokami jest duży, bogate tereny rekreacyjne z 3 basenami, w tym jednym podgrzewanym oraz terenami sportowymi.
Wszystkie apartamenty usytuowane są od strony wschodniej lub południowej i posiadają duże tarasy. Apartamenty na parterze dysponują ogródkami, a na ostatnim piętrze są dwupoziomowe z tarasami-solarium na dachu, gdzie można zorganizować pełne zaplecze do rekreacji. Do wyboru są apartamenty z 2 lub 3 sypialniami. Wszystkie posiadają 2 łazienki.
Deweloper jest szczególnie hojny w zakresie wyposażenia. W cenę wliczone są miejsca garażowe i komórki lokatorskie. Każdy apartament posiada w pełni wykończone ściany i podłogi, biały montaż w łazienkach, kuchnie z meblami kuchennymi (z wyspą i pełnym AGD), do których przynależą wydzielone pomieszczenia na pralnię. Nieruchomości są wyposażone w klimatyzację.
Rezydencja jest bardzo dobrze zlokalizowana, bardzo blisko centrum restauracyjnego i centrum handlowego La Zenia Boulevard. Tylko kilka minut jazdy dzieli ją od szerokiej piaszczystej plaży, a w drugą stronę od pól golfowych, popularnych na tym terenie.
Ta oferta dotyczy apartamentu na parterze, z prywatnym tarasem 150m2.
Warto odwiedzić tę inwestycję.
Odległość od lotniska w Alicante 45 min jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share