Unikatowa oferta-niesamowity widok na morze 180 stopni

210 000 EUR

Opis

Absolutnie fantastyczny penthouse z niesamowitym tarasem-solarium na dachu, w 1 linii od pięknej linii brzegowej Cabo Roig. Otwarty widok pozwala ogarnąć wzrokiem obszar kilkudziesięciu kilometrów.

Apartament mieści się na IV piętrze, ma dwie duże sypialnie, łazienką z wanną, w pełni wyposażoną kuchnię, pomieszczenie gospodarcze, salon z wyjściem na ok 15 m2 taras. Z jednej sypialni, salonu i tarasu roztacza się piękny widok na morze. Z tarasu wchodzimy na drugi poziom, gdzie do prywatnej dyspozycji jest ogromny, ok. 50 m2 taras-solarium. Miejsce to zostało starannie urządzone – posiada szklaną, rozsuwaną oranżerię z zagospodarowaną letnią kuchnią i miejscem do odpoczynku z podłączoną TV. Na tarasie jest też prysznic. Dodatkowo w cenie jest schowek i miejsce parkingowe w podziemnym garażu, meble i wyposażenie. Apartament posiada centralną klimatyzację / ogrzewanie w pokojach, marmurowe podłogi. Zlokalizowany jest od strony południowej.

Kompleks ma obszerne tereny zielone z fontannami i bardzo ładnie zaaranżowane enklawy do wypoczynku dla mieszkańców, ponadto plac zabaw, basen, korty do tenisa i padla, jest zamknięty, z ochroną. Zaraz za terenem osiedla znajdują się wszystkie usługi, bary i restauracje o charakterze międzynarodowym i typowo hiszpańskim, centrum zdrowia, apteka, supermarkety, banki. Kompleks mieści się tylko 100 metrów od plaży w Cabo Roig i rezerwatu przyrody, a ok 200 metrów od mariny. Dla amatorów golfa w odległości kilku kilometrów znajduje się kilka pól golfowych jak: Villamartin, Las Ramblas, Campoamor i wielokrotnie nagradzany klub golfowy Las Colinas oraz jedno z największych centrów handlowych w Europie – Zenia Boulevard z ponad 150 sklepami. Kilka metrów od osiedla w czwartki organizowany jest targ z ofertą najświeższych owoców i warzyw oraz tekstyliów.

Odległość od lotniska w Alicante 50 min jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Udostępnij

Ta nieruchomość została niedawno sprzedana. W swojej ofercie posiadamy jednak oferty o podobnych walorach.

Zapraszamy do kontaktu:  biuro@primabroker.pl