Unikatowa lokalizacja, fantastyczny widok, ekskluzywna rezydencja

635 000 EUR

Opis

OFERTA OBJĘTA PROMOCJĄ  ***7.000zł. na 7 URODZINY***

Czarujący, kameralny projekt składający się tylko z 6 apartamentów, w budynku trzy-kondygnacyjnym.
Obiekt jest umiejscowiony w środku miejskich terenów zielonych, w II linii od morza, przed budynkiem znajduje się tylko urocza, niska willa w stylu śródziemnomorskim, która uatrakcyjnia otoczenie i podkreśla charakter miejsca. Z okien apartamentu rozciąga się panoramiczny widok na morze, urozmaicony palmami, wspomnianą niską willą oraz widokiem na Tabarkę (najmniejszą zamieszkaną hiszpańską wyspą, na którą można dostać się promem z portu). Wszystko razem stwarza rajski, bajeczny krajobraz i absolutnie zmusza do relaksu.
Rezydencja oferuje teren rekreacyjny z basenem dla dorosłych oraz dla dzieci, a na poziomie -1 przestrzeń garażową (po 2 miejsca na apartament), komórki lokatorskie oraz salę fitness z kilkoma sprzętami do ćwiczeń. Budynek jest wyposażony w windę i podjazd dla wózków. Dostęp jest chroniony. Inwestycja wykonana z materiałów wysokiej jakości, z uwzględnieniem doskonałej izolacji.
Ta oferta dotyczy apartamentu na parterze.
Apartament jest sprzedawany z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, jak na zdjęciach. W kuchni pełne AGD, cały apartament ma zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Powierzchnia tarasu 232 m2.
Niektóre zdjęcia były robione na etapie budowy, teraz budynek jest oddany do użytkowania, do wprowadzenia od zaraz.
Wzdłuż linii brzegowej wiedzie promenada, którą dojdziemy w jedną stronę do centrum miasta, a w drugą do latarni morskiej w Gran Alacant. Dzielnica zadbana, o niskiej zabudowie, wpasowana w przestrzeń między morzem a górującymi skałami z drugiej strony.
Piaszczysta plaża znajduje się kilkaset metrów od tej lokalizacji, co pozwoli o każdej porze roku cieszyć się ciszą i spokojem.
Najbliższe restauracje znajdziemy 200m od rezydencji, pełną, bogatą ofertę handlowo-usługową oferuje miasto. Lokalizacja pozwala też na łatwe wyprawy do Alicante, Elche, Benidorm, do popularnego aquaparku  Aqualandia oraz parków tematycznych Terra Mitica, Terra Natura, a także 18-dołkowego pole golfowego. Okolica obfituje też w inne atrakcje jak choćby możliwość obserwacji licznych tu gatunków ptaków na pobliskich salinach lub piesze bądź rowerowe wycieczki.

Odległość od lotniska w Alicante 15 min jazdy.

Zobacz film

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share