Luksusowa rezydencja z niesamowitymi widokami na morze

478 000 EUR

Opis

OFERTA OBJĘTA PROMOCJĄ  ***7.000zł. na 7 URODZINY***

Inwestycja wyróżniająca się ze względu na spektakularne położenie oraz widoki na morze i góry.

Budynek składa się tylko z 24 luksusowych apartamentów, wszystkie z 3 sypialniami, o powierzchni ponad 240m2 oraz z tarasami od 40m2. Apartamenty zaprojektowane są tak, aby maksymalnie cieszyć się widokiem, słońcem w pomieszczeniach oraz eleganckimi i nowoczesnymi wnętrzami, z zastosowaniem energooszczędnych technologii.

Do każdego apartamentu przypisane jest zadaszone miejsce parkingowe ze stanowiskiem do ładowania samochodów elektrycznych oraz komórka lokatorska.

Oferta rezydencji będzie w stanie zaspokoić najbardziej wymagających Klientów. Na I piętrze mieści się przestrzeń relaksacyjna. Wokół basenu do dyspozycji są leżaki, sala fitness z przebieralnią i łazienką, strefa SPA z podgrzewanym basenem, jacuzzi oraz sauną i turecką łaźnią. Wszystko to z fantastycznym widokiem na linię brzegową.

Ponadto Cumbre del Sol oferuje pełny wachlarz usług, centra handlowe, restauracje, korty tenisowe, pola golfowe, kluby jachtowe, stadninę koni. Mieści się tu także dwujęzyczna prywatna szkoła oraz centrum medyczne i oczywiście piękna plaża Playa del Morraig do osiągnięcia w zasięgu spaceru lub krótkiej przejażdżki.

Do lotniska w Alicante jest 1 godz 10 min jazdy, a do lotniska w Walencji 1,5 godz jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share