Komfortowe osiedle, niesamowity widok

240 000 EUR

Opis

OFERTA OBJĘTA PROMOCJĄ  ***7.000zł. na 7 URODZINY***

Na zboczu góry, na peryferiach klimatycznego miasteczka oferującego kompletne zaplecze kulinarno-handlowe realizowany jest projekt 76 nieruchomości z 2 lub 3 sypialniami i 2 łazienkami, ale w kilku kombinacjach zabudowy, tzn. dostępne są nieruchomości z ogródkiem, balkonem, prywatnym tarasem na dachu lub w zabudowie dwukondygnacyjnej, typu duplex.

Kompleks budowany jest w nowoczesnym stylu, oferuje mieszkańcom tereny rekreacyjne z BBQ, placem zabaw, salą fitness, dwoma basenami, jacuzzi, parkingiem dla rowerów. Wszystkie nieruchomości zawierają w cenie podziemne miejsca parkingowe. Deweloper jest otwarty na indywidualne podejście Klientów do wykończenia wnętrz.

Przede wszystkim zaś miejsce oferuje niesamowite widoki na linię brzegową, zielone wąwozy i góry. W odległości 600 m znajduje się szeroka, piaszczysta plaża. Jest to okolica rezydencyjnej, niskiej zabudowy, z wieloma miejscami do spacerowania i jazdy na rowerze. Położenie nieruchomości na zboczu sprawia, że widoki są otwarte niemal z każdego miejsca.

Łatwo możecie Państwo skorzystać z rozrywki, jaką oferuje duże miasto Alicante, zlokalizowane w odległości zaledwie 20 min jazdy.

Nie bez znaczenia jest też bliskość lotniska w Alicante – zaledwie 15 min jazdy.

Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2021r.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share