Apartament z ogródkiem prosto od deweloper

224 000 EUR

Opis

OFERTA OBJĘTA PROMOCJĄ  ***7.000zł. na 7 URODZINY***

Kompleks 66 apartamentów usytuowanych w ośmiu, kameralnych blokach, na bardzo ładnym osiedlu z terenami rekreacyjnymi i basenem.
Termin realizacji inwestycji – I etap lipiec 2021r., II etap maj 2022r., III etap – listopad 2022r.
Budynki są dwupoziomowe typu bungalow. Do wyboru są apartamenty na parterze z ogródkiem i na piętrze z tarasem-solarium na dachu budynku. Wybrane apartamenty posiadają garaż w cenie. Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie kilka kroków od pięknej plaży.
Apartamenty są wykończone wysokiej jakości materiałami. Specyfikacja wyposażenia: pre-instalacja klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, salonie i kuchni, meble kuchenne w kolorystyce do wyboru wraz z AGD (lodówka, piekarnik, płyta grzewcza, okap, pralka), kompletnie wyposażone łazienki (armatura, meble), elektryczne rolety zewnętrzne, stolarka drzwiowa, wbudowane szafy w sypialniach, letnia kuchnia i prysznic na tarasie.
Ta oferta dotyczy apartamentu na parterze z tarasem o powierzchni 66 m².
Osiedle znajduje się w nowej dzielnicy bardzo klimatycznej, leniwej hiszpańskiej miejscowości. Zabudowa jest tu niska, dwu-kondygnacyjna. Tereny wzdłuż linii brzegowej są bardzo zadbane, z licznymi skwerkami oraz nadmorską promenadą. Szeroka, piaszczysta plaża ciągnie się na obszarze 4 km. Blisko stąd do zaplecza kulinarno-handlowego.
Dojazd z lotniska w Alicante – ok. 55min.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share