Apartament 500m od plaży

203 100 EUR

Opis

Nowa inwestycja w sercu Playa Flamenca. Zlokalizowana w zasięgu krótkiego spaceru od wszelkich udogodnień- plaży i promenady, supermarketu, centrum handlowego, ulicznego marketu oraz przystanków autobusowych na linii Alicante- Cartagena.

I faza inwestycji obejmuje dwa 4-kondygnacyjne bloki. Budynki zlokalizowane są na wzniesieniu, z którego dobrze widać morze. Apartamenty posiadają 1, 2 lub 3 sypialnie i 1 lub 2 łazienki, każdy dysponuje dużym tarasem. Apartamenty na ostatniej kondygnacji posiadają dodatkowo prywatne tarasy-solarium o powierzchni ok. 80 m².

Ta oferta dotyczy apartamentu z 2 sypialniami i 2 łazienkami, powierzchnią mieszkania 80m²2 i powierzchnią tarasu 42m².

Budynki są wyposażone w windy. Pod budynkami mieszczą się miejsca garażowe i komórki lokatorskie, wliczone w cenę nieruchomości. Apartamenty są oddawane w stanie praktycznie gotowym do zamieszkania. Posiadają wykończone podłogi i ściany, białą stolarkę wewnętrzną obejmującą drzwi, szafy w sypialniach, meble kuchenne. Łazienki są wykończone. Ponadto nieruchomości są wyposażone w pre-instalację klimatyzacji, wentylację. Budynki posiadają wysoką efektywność energetyczną.

Osiedle jest zamknięte, dysponuje dwoma basenami jacuzzi i zielonymi terenami rekreacyjnymi.

Odległość od lotniska w Alicante 45 min jazdy.

Lokalizacja

Udostępnij nieruchomość

Share